بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر یکی از راه‌های مطمئن و متداول سرمایه‌گذاری و تامین آتیه در جهان است. شرکت‌های بیمه انواع مختلفی از بیمه‌نامه عمر را ارائه می‌دهند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

بیمه عمر قراردادی است که میان یک شرکت بیمه و شخص بیمه شونده (یا ضامن وی) منعقد می‌شود، که در آن بیمه شونده متعهد به پرداخت مبلغی به صورت تعیین شده (که غالباً در اقساط بلند مدت طراحی می‌شود) در قرارداد می‌گردد و این پرداخت‌ها تا زمانی معین، بسته به نوع قرارداد، ادامه خواهد داشت و با بروز وقایعی چون: فوت طبیعی،فوت بر اثرحادثه،نقص عضو ،پرداخت هزینه های پزشکی حادثه، ابتلا به بیماری های خاص یا ازکارافتادن بیمه شده، شرکت بیمه موظف خواهد بود، سرمایه بیمه شده را به‌طور یکجا یا به صورت مستمری به بیمه‌گذار یا به شخص ثالثی که وی تعیین کرده، بپردازد.

توضیحات بیمه عمر

به زبان ساده، بیمه عمر و زندگی بیمه نامه ای است که شما را در طول زندگی تان بیمه می کند و خسارات و مشکلاتی که در آینده ممکن است به سراغ تان بیاید را پرداخت می کند. مشکلاتی مانند مشکلات مالی، درمانی، سرمایه ای و … . بسته به نیازمندی افراد، این نوع بیمه نامه ها شکل های مختلفی دارد و بسته به نیاز فرد می تواند تهیه شود. به صورت کلی بیمه عمر در دسته های زیر خلاصه می شود.

بیمه سامان در بین 3 شرکت برتر بیمه ای در حوزه بیمه عمر است.

5

نوع بیمه متفاوت